На бюджетній комісії розглянули 5 питань

Сьогодні, 4 червня, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій.

У роботі комісії взяли участь: секретар ради Сергій Мельник, перший заступник міського голови Василь Ковальчук, керуючий справами виконавчого комітету Володимир Дворецький, депутати, члени комісії: Катерина Світельська, Алла Гаврилюк, Віктор Шапорда, Назар Ковальчук і начальники відділів та управлінь міської ради.

Загалом було розглянуто 5 питань. Серед них – надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади. Допомога надається 27 місцевим жителям на загальну суму 270 тисяч гривень. Більшість звернень громадян стосуються допомоги на дороговартісне лікування.

Також розглядалось питання про внесення змін в рішення сесії «Про встановлення земельного податку». Всі опрацьовані питання будуть винесені на розгляд депутатів на черговій сесії міської ради, що відбудеться 6 червня.