В Олевську вшанували дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України

4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Цей день є болючим нагадуванням того, що війна, яку розв’язала росія, забирає найцінніше – наше підростаюче покоління.

За інформацією Офісу Генерального прокурора, станом на сьогоднішній ранок, внаслідок збройної агресії рф загинула 551 дитина та понад 1368 отримали поранення різного ступеня тяжкості.

На площі Соборна в Олевську встановлено тематичну інсталяцію, де зібрались небайдужі жителі громади аби згадати  діток, чиє життя обірвала війна.

Міський голова Сергій Лисицький прокоментував: «Тяжкі і сумні новини приносить війна. Україна втрачає невинні душі маленьких янголят, які тільки починали свій життєвий шлях. Схиляємо голови в скорботі за всіма дітками, які втратили життя через збройну агресію російської федерації».

Присутні вшанували загиблих діток хвилиною мовчання та поклали квіти до фотографій жертв війни.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук