Жителі Олевської громади продовжують збирати кошти на підтримку Сил оборони України

Нещодавно ми повідомляли, що Олевська музична школа організувала благодійний захід на честь 60-ї річниці з дня заснування закладу. Загалом їм вдалось зібрати 12 427 гривень.

Ці кошти директорка музичної школи Тетяна Тимків передала заступнику міського голови Юрію Данюку на потреби військовим.

Благодійну ініціативу також проявив регіональний представник страхової групи ТАС Віктор Дорошко. Він встановив скриньку для донатів в офісі, тож клієнти компанії мали змогу підтримати військових, а також він особисто приєднався до збору.

Зібрані 11 100 гривень Віктор Дорошко передав міському голові Сергію Лисицькому для наших захисників.

Також свою згуртованість у підтримці військових вкотре продемонстрували жителі села Рудня-Бистра, організувавши подворовий збір коштів для Сил оборони України.

Вдалось зібрати 7 500 гривень, які місцеві волонтери передали міському голові Сергію Лисицькому. Також вони подарували патріотичну вишиту картину ручної роботи.

Дякуємо кожному, хто продовжує допомагати нашим військовим, їм потрібна наша підтримка! Слава Україні! Героям слава!