Автомобіль для військового-вчителя придбали завдяки рідним і освітнім закладам громади

Ще один автомобіль від Олевської громади відправляється на Покровський напрямок фронту допомагати нашим землякам.

Раніше наш захисник був вчителем фізкультури, 25 років пропрацював в Олевському ліцеї №1. Наразі він – мужній військовий, який сміливо захищає кожного з нас на складних ділянках фронту.

Збір на автомобіль для оборонця розпочала його племінниця. Рідні і небайдужі жителі підтримали, тож разом вдалось зібрати 100 тисяч гривень.

Рідні військового звернулися до міського голови Сергія Лисицького з проханням допомогти придбати автомобіль.

Надійним плечем підтримки вкотре стала освіта – майже всі ліцеї, гімназії та школи громади провели благодійні урочисті лінійки до свята останнього дзвоника. Разом вдалось зібрати 165 695 гривень!

Ці кошти використали для придбання авто – решта суми, якої не вистачало для купівлі транспорту, придбання запчастин для ремонту та підготовку транспорту до фронту, а також для купівлі 6 генераторів. Пристрої передаватимемо військовим, які будуть звертатися з таким запитом.

За благодійність та внесок щиро дякуємо нашим закладам освіти, які зібрали:

• Олевський ліцей №3 – 21 000 грн.;
  • Дружбівська гімназія – 2 070 грн.;
  • Кам’янський ліцей – 1 800 грн.;
  • Поясківська школа-філія – 1 500 грн.;
  • Хмелівська початкова школа-філія – 600 грн.

Ремонтували автомобіль, не беручи кошти за свою тяжку роботу, Іван Стрелюк та Богдан Павленко, фарбували авто: Ігор Данюк, Сергій Кравчук та Андрій Білюк. Щиро дякуємо нашим місцевим майстрам за їх постійну допомогу нашим військовим!

Висловлюємо вдячність всім, хто долучився до цієї благодійного ініціативи. У єдності наша сила і разом ми обов’язково переможемо!