Загальноосвітні заклади підтримують Сили оборони України

Продовжуємо розповідати про благодійні ініціативи загальноосвітніх закладів Олевської громади.

Кожна зібрана гривня для наших воїнів – це частинка придбаного обладнання, спорядження чи транспорту для Сил оборони України. Це розуміють і першокласники, і випускники, і викладачі.

Тож, у ліцеях та гімназіях громади організували збори коштів для військових.

• У Лопатицькому ліцеї зібрали 8 550 грн.
  • У Перганській гімназії учні і працівники спільно з місцевими мешканцями зібрали 7 420 грн.
  • У Кишинському ліцеї зібрали 6 750 грн.
  • У Біотехнологічному ліцеї «Радовель» зібрали 5 650 грн.
  • У Журжевицькій гімназії провели акцію «100 гривень для ЗСУ», де зібрали 5 100 грн.
  • У Кам’янському ліцеї зібрали 1 800 грн.

Зібрані кошти були передані міському голові Сергію Лисицькому та його заступнику Василю Ковальчуку на потреби Силам оборони України.

Висловлюємо щиру вдячність всім, хто продовжує долучатися до зборів коштів для  наших військових! У єдності наша сила!