Авто на Куп’янський напрямок для захисника з Кишина

На Куп’янський напрямок відправився автомобіль від Олевської громади для нашого військового, жителя села Кишин.

Збір на картковий рахунок для купівлі авто розпочала дружина захисника. Їй вдалось зібрати 90 тисяч гривень.

Також жителі села Корощине знову влаштували подворовий збір коштів, аби підтримати матір нашого оборонця, яку добре знають в селі, тож на авто для її сина зібрали ще 11 тисяч гривень та передали до міської ради.

Решта коштів на купівлю автомобіля – ті, що небайдужі громадяни приносять до міської ради, зокрема:

19 820 грн. – збір на картковий рахунок, ініційований міською радою, для Богдана Осипчука, якому автомобіль придбали місцеві підприємці, тож зібрані кошти пішли на придбання цього авто;

19 270 грн. – звітний концерт працівників Варварівського сільського клубу та Корощинського будинку культури;

7 600 грн. – звітний концерт Майданського та Сарнівського сільських клубів;

7 500 грн. – подворовий збір коштів жителів села Рудня-Бистра.

За пошук та доставку автомобіля до Олевської громади дякуємо Сергію Ничипорчуку.

Висловлюємо вдячність В’ячеславу Ратушинському, який придбав частину запчастин для ремонту.

Всі роботи по підготовці автомобіля – ремонт та фарбування – безкоштовно виконали наші місцеві майстри: Іван Незванов, Михайло Новак, Валерій Яковчук, Олег Стрибулевич та Іван Хомутовський. Щиро вдячні за постійну допомогу та підтримку.

Дякуємо нашим жителям, всім небайдужим громадянам, хто долучається до збору коштів. У єдності наша сила! Слава Україні! Героям слава!