В міській раді нагородили талановиту учнівську молодь

В Олевській міській раді відзначили талановиту учнівську молодь – тих, хто гідно представив нашу громаду на олімпіадах та інтелектуальних конкурсах обласного та всеукраїнського рівнів.

У здобутку Олевської громади – 18 призових місць, які вибороли 21 учень загальноосвітніх закладів.

Міський голова Сергій Лисицький разом з його заступником Юрієм Данюком та в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Вірою Ковальчук привітали учнів та їх наставників, а також вручили грамоти міської ради.

Переможці Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань», нагороджені дипломом І ступеня:

Учениця 8-А класу Олевського ліцею №1 Надія Пилипчук – історія. Наставниця – Туровська Оксана Олександрівна.

Учениця 6-Б класу Олевського ліцею №1 Богдана Лупаїна – українська мова. Наставниця – Корнійчук Наталія Миколаївна.

Учень 7-В класу Олевського ліцею №1 Кирило Данюк – українська мова. Наставниця – Корнійчук Наталія Миколаївна.

Команда Олевського ліцею №3 посіла друге місце у Всеукраїнському конкурсі командного розв’язування головоломок Малої академії наук України. До команди увійшли учні ліцею:

учениця 9-Б класу Кіра Ковальчук;

учень 8-Б класу Олександр Мосійчук;

учень 8-Б класу Данило Лесів;

учениця 8-Б класу Анжеліка Кизилова.

Їх наставниця – Глухова Світлана Хомівна.

Три призових місця вибороли учні Олевського ліцею №1 у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН-Юніор» – історія:

І місце – учениця 6-Б класу Вероніка Козловець;

ІІ місце – учениця 8-Б класу Олександра Жолнерчук;

ІІІ місце – учень 6-Б класу Єгор Ковальчук.

Їх наставник – Корнійчук Іван Васильович.

Ще два призових місця вибороли учениці 10-А класу Олевського ліцею №1 у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України:

ІІ місце – Анастасія Басюк.

Її наставниця – Драгальчук Жанна Юріївна.

ІІІ місце – Софія Ілюченко.

ЇЇ наставниця – Демиденко Алла Петрівна.

Ще 9 відзнак привезли учні Олевської громади з обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

І місце в олімпіаді з біології посів учень 11-Б класу Олевського ліцею №1 Микита Гилюк.

Наставниця – Асанова Людмила Романівна.

І місце в олімпіаді з хімії посіла учениця 10-Б класу Олевського ліцею №3 Анастасія Мосійчук.

Наставниця – Ліньова Валентина Миколаївна.

ІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури посіла учениця 11-А класу Олевського ліцею №1 Вікторія Павленко.

Наставниця – Корнійчук Наталія Миколаївна.

Також присутні привітали Вікторію з чудовим результатом у мультипредметному тесті з математики – дівчина набрала максимальних 200 балів!

ІІ місце в олімпіаді з англійської мови посіла учениця 9-В класу Олевського ліцею №1 Влада Завакевич.

Наставниця – Десюк Юлія Олександрівна.

ІІ місце в олімпіаді з математики посів учень 7-Б класу Олевського ліцею №3 Богдан Тимощук.

Наставниця – Довбня Наталя Михайлівна.

ІІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій посіла учениця 10 класу Олевського ліцею №2 Дар’я Денякова.

Наставниця – Пилипчук Олена Анатоліївна.

ІІІ місце в олімпіаді з трудового навчання (технології) посів учень 9 класу Сущанської гімназії Вадим Гончар.

Наставник – Стафейчук Олександр Павлович.

ІІІ місце в олімпіаді з інформатики посів учень 11-А класу Олевського ліцею №1 Євгеній Пилипчук.

Наставниця – Іванова Ілона Володимирівна.

ІІІ місце в олімпіаді з правознавства посів учень 9-А класу Олевського ліцею №1 Владислав Крижов.

Наставниця – Козачок Наталія Володимирівна.

Щиро вітаємо всіх переможців та призерів, а також їх наукових керівників! Бажаємо подальшого розвитку та успіхів!