Відбулось позачергове засідання виконкому

Сьогодні, 11 червня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Олевської міської ради, де розглянули 5 питань.

Члени виконкому погодили надання дозволу на реєстрацію місця  проживання у Кишинському відділенні надання соціальних послуг в

умовах цілодобового перебування/проживання КУ «ЦНСП» Олевської міської ради одному громадянину.

Також присутні розглянули питання про надання дозволу на зрізання аварійних зелених насаджень – два аварійні клени в місті Олевськ.

Одноголосно члени виконкому погодили облаштування території в місті Олевськ по вул. Промислова, зокрема, вкладання тротуарної плитки, роботи з благоустрою та влаштування стоянки автомобілів. Роботи виконуватимуться за кошти фізичної особи-підприємця.

Також розглядались питання про затвердження розпоряджень міського голови та надання дозволу на реєстрацію місця проживання малолітньої дитини без згоди батька.