Нагороди з нагоди Всесвітнього дня донора крові

Сьогодні, 14 червня, відзначається Всесвітній день донора крові. З нагоди свята в міській раді відбувся урочистий захід за участі міського голови Сергія Лисицького, його заступника Юрія Данюка, керуючого справами виконавчого комітету Володимира Дворецького, помічника народного депутата Валерія Трояна, донорів та медпрацівників Олевської громади.

«Ваша готовність допомагати рятує життя. Кожна крапля крові, яку ви даруєте – це шанс на одужання для тих, хто цього потребує. Щиро вдячний всім донорам за ваш внесок, нехай все ваше добро повертається до вас сторицею», – звернувся до присутніх міський голова.

Також він вручив грамоти міської ради Ганні Лук’яненко, Юлії Берліновій, Юлії Романчук, Ірині Кльоц, Юлії Ткачук.

Подяками народного депутата України Володимира Арешонкова нагороджені: Оксана Ліпей, Василь Сорока, Віктор Васильчук, Володимир Ушко, Світлана Федорович.

Вітаємо всіх донорів зі святом! Нехай кожен новий день приносить лише позитивні емоції!