Старостинські округи збирають кошти для військових-односельців

Олевська громада продовжує підтримувати військових, організовуючи благодійні концерти, ярмарки, акції на підтримку Сил оборони України.

Часто жителі старостинських округів оголошують збори коштів адресно – конкретному військовому, який потребує прилад, спорядження чи авто.

Як ми вже повідомляли, жителі Майданського округу (Майдан, Сарнівка, Джерело) зібрали 30 000 гривень на авто для свого односельця. Решту суми – 100 тисяч гривень – надали батьки нашого Героя Сергія Лепея. Тож транспорт вдалось оперативно придбати та передати.

Закупівлі для військових нашої громади тривають, незабаром поділимося подробицями.

Інформація щодо зібраних коштів у старостинських округах для наших захисників.

Жителі Калинівського округу активізувалися для допомоги своєму односельцю та зібрали 109 500 гривень на придбання приладу.

Сущанський старостинський округ організував подворовий збір для односельця, зібравши 31 550 гривень. Ще 12 тисяч гривень додав депутат міської ради Павло Налапко.

Раніше Сущанський старостинський округ також організовував збір, завдяки якому зібрали 19 тисяч гривень.

Дякуємо нашим небайдужим жителям, які підтримують благодійні ініціативи. Разом до перемоги!