Громадське обговорення про реорганізацію Дружбівської гімназії

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
про проведення громадського обговорення проєкту рішення
 Олевської міської ради»

Організатор громадського обговорення

Відділ освіти, молоді та спорту Олевської міської ради.

Мета проведення громадського обговорення

Врахування думки мешканців Олевської територіальної громади щодо реорганізації закладів загальної середньої освіти на території громади.

Назва питання винесеного на обговорення

Проєкт рішення Олевської міської ради «Про реорганізацію Дружбівської гімназії Олевської міської ради шляхом перетворення у Дружбівську початкову школу Олевської міської ради»»

Формат, строк проведення громадського обговорення

Громадське обговорення проводитиметься:

в офлайн режимі шляхом організації громадського обговорення в приміщенні гімназії за адресою: смт Дружба, вул. Незалежна,4

26 червня 2024 року о 10 00 год.

Пропозиції, розповсюджені через соціальні мережі або подані анонімно до уваги прийматися не будуть.

Місцезнаходження організатора громадського обговорення

м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська, 4, відділ освіти, молоді та спорту Олевської міської ради.

Прізвище та ім’я відповідальної особи

В.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради Ковальчук Віра Владиславівна

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднено на офіційному сайті Олевської міської ради у строки, передбачені чинним законодавством.

Проєкт рішення сесії