За втручання прокуратури повернуто понад 334 га земель

Олевським відділом Коростенської окружної прокуратури протягом поточного року вжито заходів до реального повернення у комунальну власність  66 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 334 га  вартістю 26,2 млн грн, які знаходяться на території Олевської міської ради.

Так, господарським судом Житомирської області задоволено позов окружної прокуратури до агротовариства «ХОЧИНСЬКЕ», яке незаконно із 2021 року користувалося земельними ділянками площею 334 га,  вартістю 26,2 млн грн.

З метою реального виконання рішення суду перед державним реєстратором ініційовано питання про реєстрацію права власності на земельні ділянки за Олевською міською радою.

На даний час вказані земельні ділянки повернуті з незаконного володіння товариства, про що у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно зроблено відповідні записи та надано право власності Олевській міській раді.

Олевський відділ Коростенської окружної прокуратури