Для військового з Калинівки придбали монокуляр нічного бачення

Нещодавно ми повідомляли, що жителі Калинівського округу зібрали 109 500 гривень для придбання приладу для військового-односельця.

Завдяки підтримці небайдужих жителів Олевської громади, потребу за запитом від захисника вдалось оперативно закрити.

Для військового з села Калинівка, який у складі піхотного батальйону захищає українські землі від загарбників, придбали монокуляр нічного бачення AGM PVS-14 NL1. Це якісний прилад, який забезпечує надійну та ефективну роботу в умовах повної темряви. Він оснащений якісною оптикою та здатний виявляти об’єкти на відстані до 300 метрів.

Загальна вартість монокуляру становить 142 тисячі гривень. Зібрати необхідну суму, як вже зазначалося, допомогли односельці – 109 500 грн.

Ще 32 500 грн. зібрали на благодійному концерті в Лопатицькому будинку культури.

Щиро дякуємо всім, хто продовжує «донатити» для Сил оборони України! Наша підтримка військовим дуже важлива! Слава Україні! Героям слава!