Генератор для військового на Запорізький напрямок

Ще один генератор від закладів освіти Олевської громади відправився на передові позиції Запорізького напрямку.

В сім’ї місцевої волонтерки з села Корощине є два мужні захисники України – син та чоловік. Цей прилад необхідний для чоловіка, який захищає українські землі у складі 65 окремої механізованої бригади.

Як ми вже повідомляли раніше, ліцеї, гімназії та початкові школи громади організували збір коштів для Сил оборони на урочистих заходах до Дня останнього дзвоника. Тоді за ці кошти вдалось допомогти придбати авто для військового-вчителя та 6 генераторів. Переданий прилад – один із них.

Зазначимо, що наша волонтерка активно допомагає збирати кошти для захисників України: ініціювала проведення подворового збору в селі, активно долучається до організованих акцій та заходів на підтримку Сил оборони. Цього разу також передала 5 000 гривень на потреби нашим військовим.

Дякуємо нашим закладам освіти, нашим волонтерам за активну підтримку військових. А найголовніше – дякуємо нашим захисникам за кожен прожитий день. Слава Україні! Героям слава!