Тепловізійний монокуляр та повербанк для військового з Сущан

Чергова історія допомоги та підтримки наших захисників від громади. Для військового з села Сущани придбали необхідні йому прилади: тепловізійний монокуляр NVECTECH Patriot L25 та повербанк.

Щоб допомогти військовому придбати все необхідне, в старостинському окрузі – селах Сущани та Андріївка – провели подворовий збір коштів. Разом вдалось зібрати 31 550 грн.

До допомоги також долучився депутат міської ради Павло Налапко, додавши ще 12 тисяч гривень.

Сестра військового також організовувала власний збір, передавши 8 047 грн.

Решта коштів для придбання приладів – ті, що небайдужі громадяни передають до міської ради на підтримку Сил оборони України, зокрема:

2 500 грн. – футбольна організація Олевської територіальної громади;

1 650 грн. – працівники Олевського відділення Коростенського районного відділу ДУ «Житомирський ОЦКПХ МОЗ».

Монокуляр та повербанк вже передали рідним захисника.

Дякуємо всім, хто продовжує долучатися до зборів коштів для наших військових. Разом ми сильніші!