Освітній табір для дітей та підлітків “Education camp з Ko_laba”

Вривайся в літо з Ко_laba!
Ми, команда молодіжного простору Ko_laba, у співпраці з відділом освіти, молоді та спорту Олевської міської ради, за підтримки освітньої фундації GoGlobal здійснюємо мрії!
Спершу свої, а потім – ваші 😎
Наша мрія об’єднати освіту, можливості та самореалізацію із відпочинком та спілкуванням в сучасному і прогресивному таборі для дітей та підлітків.
Але нам вже здається, що вийшло щось більше ніж просто табір…
А ви готові здійснити свою мрію?
Ми відкриваємо форму реєстрації на участь в освітньому таборі для дітей та підлітків “Education camp з Ko_laba”.
Наша мета – надолужити освітні втрати внаслідок повномасштабного вторгнення.
У таборі ми створимо безпечний та комфортний простір для роботи; працюватимемо з мотивацією та підтримкою, навчимося розвивати свої сильні сторони з фокусом на ESTEAM.
Ваш чекають 7 захопливих днів, найкрутіші ментори та менторки нашої громади та з усього світу.
Коли: 15.07 по 25.07.2024 року, з 10 год до 14.00 год щодня, крім суботи та неділі.
Вікова категорія: 13-20 років
Кількість місць: 30
Дедлайн: 12 липня 2024 року.
Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1Cc2fe5Tw_8OaWa8rAuRibjUHPs4KntP7ZEJyStzfqA8/viewform?edit_requested=true