«Право на захист» передали ноутбук та принтер Центру надання соціальних послуг

Благодійний фонд «Право на захист» завітали і до Олевської ТГ. Їхні представники провели дві зустрічі з внутрішньо переміщеними особами громади. Зазначеній категорії осіб була надана кваліфікована юридична, соціальна, психологічна та фінансова допомога.

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Олевської міської ради від себе особисто та від людей, які були змушені покинути свої рідні домівки та знайти прихисток у нашій громаді, висловлює щиру подяку Благодійному фонду «Право на захист» за їхню нелегку працю, компетентність та професіоналізм.

Окрема подяка за благодійну допомогу, надану безпосередньо нашій установі. А саме: ноутбук та принтер.

У цей складний для нашої держави час благодійна допомога є надзвичайно важливою для нас, як для установи, яка наразі працює з найбільш вразливими верствами населення. Ця техніка дозволить нам краще виконувати свої обов’язки, реалізовувати свій професійний потенціал. Щиро Вам вдячні!