Руднє-Бистрянський старостинський округ зібрав понад 20 тис.грн. для військового-односельця

Руднє-Бистрянський старостинський округ вкотре згуртувався навколо однієї мети – підтримати односельця, який мужньо захищає Україну, її волю та незалежність, на передових позиціях фронту.

Депутат міської ради відповідного округу Микола Тимощук організував збір коштів на придбання автомобіля для військового, долучився особисто та закликав жителів округу також підтримати збір. Також підтримували небайдужі українці, які долучалися до збору на картковий рахунок.

Загалом вдалось зібрати 23 300 гривень. Ці кошти Микола Тимощук передав міському голові Сергію Лисицькому на потребу військового.

Щиро дякуємо активним громадянам, які долучаються до благодійних зборів та ініціатив! Разом до перемоги!