В районному секторі пробації м. Олевськ із засудженими говорили про спадкування

В Коростенському районному секторі №3 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області, нещодавно, з метою правової освіченості, із засудженими проведена просвітницько-виховна лекція-бесіда щодо підстав спадкування за законом.

Провели роботу із засудженими завідувачка сектору «Олевське бюро правничої допомоги» Звягельського відділу надання безоплатної правничої допомоги Північного управління надання безоплатної правничої допомоги Північного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги Валентина Мартинова спільно з фахівцем Коростенського районного сектору №3 з питань пробації Інною Стожук.

Завідувачка сектору Валентина Мартинова повідомила суб’єктам пробації про підстави спадкування за законом, черговість спадкування та її зміну, строки прийняття спадщини й особливості обчислення строків при спадкуванні в умовах воєнного стану.

Коростенський районний сектор №3

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області