Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації інформує

Перелік необхідних документів

для оформлення

посвідчення дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи,

серії «Д»

1. Довідка зі старостинського округу про час і місце проживання дитини на території радіоактивного забруднення або довідка про навчання у закладі освіти, якій розташований на території радіоактивного забруднення та наказ (витяг з наказу) про зарахування дитини до закладу освіти.
  2. Копія свідоцтва про народження.
  3. Копія посвідчення потерпілого внаслідок аварії на ЧАЕС батьків (батька чи матері дитини в яких є такий документ).
  4. Заява.

Примітка: дитина набуває статусу потерпілої якщо прожила або навчалася в ІІ зоні 1 рік; ІІІ зоні – 2 роки; або з дня народження якщо батьки є потерпілими І, ІІ, ІІІ категорій.

Для отримання детальної інформації рекомендуємо звертатися за адресою:

вул. Привокзальна, буд. 5. м. Олевськ Коростенський район Житомирська область Відділ №4 (Олевськ) управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації  Житомирської області.