Спортивні заходи до Дня Незалежності України

В Олевську відбулись спортивні заходи, присвячені Дню Незалежності України.
На спортивному майданчику Олевського професійного ліцею відбувся турнір з міні-футболу «FPV-дрон», організований Олевською міською радою спільно з волонтерською організацією «Олевськ Дрон». Головна ціль змагань – зібрати кошти на дрони для наших захисників.
Організація «Олевськ Дрон» займається виготовленням та ремонтом FPV. Для глядачів та учасників заходу Роман Світловський продемонстрував роботу двох дронів. Дві такі «пташки» одразу після турніру відправились на фронт допомагати нашим військовим.
В ході запеклої боротьби місця розподілилися таким чином:
🥇І місце – ФК «Тризуб»;
🥈ІІ місце – ФК «Штурм»;
🥉ІІІ місце – ФК «Лещенець».
Переможців та призерів турніру міський голова Сергій Лисицький та голова БО «Олевськ Дрон» Олександр Денисенко нагородили грамотами. Також всі учасники отримали в подарунок гетри від Міжнародного Волонтерського Центру «Нове Покоління-Захід».

Також для любителів спорту відбувся показовий виступ від вихованців гуртка тхеквондо на чолі з тренером Ігорем Поповим.

Бажаючі мали змогу взяти участь у турнірі з армреслінгу. Учасники змагались у двох категоріях.
У категорії «учнівська молодь» призові місця вибороли:
🥇І місце – Зейрук Гліб;
🥈ІІ місце – Данюк Кирило;
🥉ІІІ місце – Рубанський Назар.
Серед дорослих місця розподілилися таким чином:
🥇І місце – Дустов Юрій;
🥈ІІ місце – Повар Сергій;
🥉ІІІ місце – Лепей Євгеній.
Всіх призерів та переможців міський голова Сергій Лисицький нагородив грамотами.
Дякуємо всім учасникам спортивних заходів!