На День Незалежності в Олевську зібрали понад 278 тисяч гривень для військових

До Дня Незалежності України в Олевську відбувся благодійний захід, метою якого було зібрати кошти для наших військових. Спільними зусиллями нам вдалось зібрати 278 445 гривень! Щиро дякуємо всім, хто долучився до патріотичного заходу.

Олевчани та гості міста мали змогу відвідати різні локації. Олевський ЦДЮТ представили локацію для дітей з різноманітними творчими розвагами, бодіартом, а також виставку картин талановитої юної художниці Анастасії Дробуш. Активні учасники волонтерських заходів, вихованці ЦДЮТ отримали подарунки від Благодійного фонду BGV.

Молодіжний простір Ko_Labа, який нещодавно запрацював в Олевську, надав можливість для присутньої молоді випробувати VR-окуляри, а також його представниці познайомили присутніх з роботою Ko_Labа.

У благодійному концерті взяли участь місцеві виконавці та колективи, а також вихованці ЦДЮТ. Відділ культури та туризму Олевської міської ради постійно організовує цікаві заходи, залучаючи найталановитіших жителів громади.

У благодійному ярмарку взяли участь старостинські округи громади та місцеві волонтери і заклади.

Детальний звіт щодо зібраних коштів:

• Лопатицький старостинський округ (ярмарок та благодійна лотерея, проведена в селі) – 40 000 грн;
  • Копищенський старостинський округ (благодійні заходи в селах Копище та Майдан-Копищенський) – 27 060 грн;
  • Атракціони – 15 000 грн;
  • Радовельський старостинський округ – 14 200 грн;
  • Зубковицький старостинський округ – 13 950 грн;
  • Кишинський старостинський округ – 13 320 грн;
  • Волонтери міста Олевськ – 13 000 грн;
  • Зольнянський старостинський округ – 12 145 грн;
  • Новоозерянський старостинський округ – 11 000 грн;
  • Замисловицький старостинський округ (ярмарок та Замисловицький ліцей) – 11 000 грн;
  • Сущанський старостинський округ – 10 120 грн;
  • Скриньки для збору коштів – 9 910 грн;
  • Жубровицький старостинський округ – 9 200 грн;
  • Калинівський старостинський округ – 9 000 грн;
  • Тепеницький старостинський округ – 9 000 грн;
  • Юрівський старостинський округ – 8 800 грн;
  • Руднє-Бистрянський старостинський округ – 8 000 грн;
  • Стовпинський старостинський округ – 7 500 грн;
  • Дружбівський старостинський округ – 6 000 грн;
  • Кам’янський старостинський округ – 5 720 грн;
  • Майданський старостинський округ – 5 500 грн;
  • Покровський старостинський округ – 5 300 грн;
  • Село Забороче – 4 250 грн;
  • Олевський професійний ліцей – 3 200 грн;
  • В’ячеслав Малюта – 3 000 грн;
  • Хочинський старостинський округ – 2 700 грн;
  • Олевський ЦДЮТ (бодіарт) – 570 грн.

Щиро дякуємо кожному, хто старанно готувався до благодійного заходу, хто долучився до його організації та проведення, а також всім гостям наших локацій! Разом до перемоги!

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.