Допомога небайдужих громадян у встановленні Алеї Героїв

Нещодавно в Олевську відбулось відкриття Алеї Героїв, де встановлено портрети наших захисників, які віддали найцінніше – своє життя за незалежність України.

До збирання коштів, виконання робіт по виготовленню і монтажу конструкцій долучилися чимало небайдужих громадян, за що ми їм щиро вдячні.

Від Олевської міської ради було розроблено та запропоновано декілька місць встановлення Алеї, зокрема: біля Олевського суду (де розміщується існуючий меморіал), бульвар Воїнів-Афганців, сквер в центральній частині міста, біля пам’ятника оленю, територія РТЦК та СП (військкомат). Це питання детально розглядалося та опрацьовувалося – відділом містобудування, архітектури та будівництва було розроблено ескізи Алеї.

За ініціативи Спілки воїнів АТО та ООС було визначено місце розташування на площі Соборна. Дану пропозицію на черговій сесії міської ради одноголосно підтримали і керівництво громади, і депутатський корпус. Дякуємо членам Спілки за їх ініціативність!

На підставі прийнятого рішення міський голова Сергій Лисицький ініціював зустріч з підприємцями в міському Будинку культури, де присутнім представили три проєкти, які необхідно реалізувати: ремонт даху Інклюзивно-ресурсного центру, ремонт ДЮСШ та найголовніший – встановлення Алеї Героїв.

Вислухавши доповіді керівників відділів та установ міської ради, місцевий підприємець Валерій Гарбовський запропонував повністю профінансувати виготовлення Алеї Героїв.

За короткий термін вдалось виготовити макети, встановити конструкції. Велику частину роботи було виконано, об’єднавшись задля спільної мети. Тож, детальний звіт щодо використаних коштів:

Придбання металу для основи конструкцій Алеї повністю оплатив приватний підприємець Валерій Гарбовський – 91 тис. грн;

Алюмінієві композитні панелі для фото Героїв та друк фотографій оплатили:

• приватний підприємець Петро Осипчук – 52 547 грн;
  • міський голова Сергій Лисицький – 50 000 грн.

Інші будівельні матеріали та витрати оплатили:

• 13 650 грн – Спілка воїнів АТО та ООС;
  • 10 000 грн – приватний підприємець Юрій Стужук;
  • 8 500 грн – приватний підприємець Володимир Потайчук;
  • 7 000 грн – приватний підприємець, депутат міської ради Назар Ковальчук;
  • 2 600 грн – приватні підприємці Віталій та Ярослав Козловці.

Роботи з виготовлення каркасів безкоштовно виконували члени Спілки воїнів АТО та ООС.

Виготовленням макетів, поклейкою фотографій, а також можливість придбання панелей по закупівельній ціні забезпечив уродженець Олевська, який наразі проживає в Житомирі, Сергій Глухов.

Також небайдужі громадяни та підприємці приносили кошти в міську раду для встановлення Алеї Героїв. Загалом було зібрано 71 050 гривень. За ці кошти буде виготовлено і встановлено тризуб та ліхтарі.

• ТОВ «Елімекс», Левчук Інна – 10 000 грн;
  • Анонімний благодійник – 400 грн;
  • Приватний підприємець Павлюк Ірина – 200 грн;
  • Приватний підприємець Павлюк Людмила – 200 грн;
  • Якимець Олена – 200 грн.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до збору коштів, надання матеріалів, хто виконував роботи по встановленню Алеї Героїв. Це наша шана Героям, увіковічення їх пам’яті.