Подяки Житомирської ОВА для жителів Олевської громади

Дев’ять подяк від Житомирської обласної військової адміністрації отримали жителі Олевської громади за сумлінну працю, високий професіоналізм та активну громадську діяльність. Подяки вручив міський голова Сергій Лисицький.

Щиро вітаємо:

• старосту Копищенського старостинського округу Михайла Михальця;
  • старосту Стовпинського старостинського округу Миколу Кравченка;
  • старосту Юрівського старостинського округу Ігоря Талаха;
  • начальника відділу містобудування, архітектури та будівництва Олевської міської ради Владислава Михайленка;
  • завідувача господарством Сущанської гімназії Едуарда Кизилова;
  • робітника з комплексного обслуговування будівель та споруд Сущанського ЗДО Валерія Стафійчука;
  • сторожа Юрівського ЗДО №35 «Пролісок» Олега Недільського;
  • кочегара-випалювача Перганської гімназії Анатолія Зінкевича;
  • робітника з поточного ремонту Юрівської гімназії Тараса Шибецького.

Кожен з нагороджених приділив багато сил і часу для збереження безпеки на території нашої громади. До важливої справи було залучено десятки наших місцевих мешканців і ми безмежно вдячні кожному, хто зробив свій внесок. Ваш патріотизм і самовідданість – приклад для нас всіх!