Відзначення Дня захисників і захисниць України

В День захисників та захисниць України в Олевську відбувся урочистий захід, присвячений нашим військовим.

Для наших оборонців та їхніх сімей місцеві виконавці та колективи представили свої музичні номери – виконували сучасні та естрадні пісні, авторські композиції.

Міський голова Сергій Лисицький привітав захисників зі святом, подякував їм за щоденний подвиг – оборону рідної землі та народу від ворога. Також він вручив грамоти міської ради за мужність, активну громадську позицію, патріотизм, вагомий особистий внесок у справу зміцнення територіальної цілісності України 59-ти військовослужбовцям.

Дякуємо нашим оборонцям за щоденний захист від ворожих атак, за надію в наше майбутнє та віру у перемогу!

Також цього дня в музейній кімнаті Олевського професійного ліцею бажаючі мали змогу дізнатись більше про Поліську Січ та Тараса Боровця. Екскурсію проводила викладачка історії ліцею Шматюк Світлана Миколаївна. Щиро дякуємо!

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.