Освітян Олевської громади привітали з професійним святом

Напередодні професійного свята працівників освіти в Олевському Будинку культури відбувся урочистий захід.

Міський голова Сергій Лисицький привітав освітян, подякував за їх особливий внесок у розвиток учнівської молоді та підтримку Сил оборони України. Також він разом зі своїм заступником Юрієм Данюком вручили грамоти міської ради працівникам закладів дошкільної освіти, гімназій та ліцеїв громади, Олевського професійного ліцею.

Зі словами вітань та нагородами на концерт завітали також: народний депутат України Володимир Арешонков, депутат Житомирської обласної ради Олег Казюк, заступник начальника Коростенської районної військової адміністрації Лариса Хоречко, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Віра Ковальчук та голова Профспілки працівників освіти Наталія Яценко.

Музичні номери для присутніх підготували: працівники Олевського МБК, викладачі Олевської музичної школи, вихованці Олевського ЦДЮТ, учні БТЛ «Радовель» та гурт TaRuta.

Вітаємо працівників освіти з прийдешнім святом та бажаємо професійного зростання і здобутків!

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.