День музики в Олевській музичній школі

Традиційно на початку жовтня весь світ відзначає День музики. В Україні це свято збігається з багатьма іншими: День захисників і захисниць України, Міжнародний день осіб похилого віку, Покрова Пресвятої Богородиці. Тож традиційний концерт з нагоди свята Олевська музична школа організувала напередодні вихідних днів.

У концертній програмі взяли участь викладачі музичної школи, всебічно охопивши різні стилі та жанри, але кожен номер об’єднувало одне – українська творчість.

Директор школи Тетяна Тимків вручила грамоти за сумлінну працю та здобутки у навчанні кращим учням закладу.

До вітального слова були запрошені міський голова Сергій Лисицький, його заступник Юрій Данюк, начальник відділу культури та туризму Анна Вжесінська. Також вони вручили відзнаки вчителям музичної школи.

Вітаємо наших музикантів зі святом та бажаємо нових творчих здобутків та натхнення.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.