Начальницю метеорологічної станції Олевськ привітали з ювілеєм

Міський голова Сергій Лисицький привітав з 75-річним ювілеєм начальницю метеорологічної станції Олевськ Житомирського обласного центру з гідрометеорології Коц Ніну Тимофіївну та вручив їй грамоту міської ради.

Слова вітань також звучали від в. о. начальника Житомирського обласного центру з гідрометеорології Лариси Мяснікової та депутата міської ради Леоніда Хомутовського.

Ніна Тимофіївна розпочала свою трудову діяльність у жовтні 1966 року з посади учениці гідрометспостерігача. 58 років працювала на метеостанції Олевськ, із них 37 років очолює колектив.

За сумлінне і високопрофесійне виконання службових обов’язків Ніна Тимофіївна неодноразово заохочувалась керівництвом обласного центру з гідрометеорології. А в 2004 році їй було присвоєне звання «Почесний працівник гідрометслужби України».

Приєднуємось до привітань та бажаємо Ніні Тимофіївні міцного здоров’я та невичерпної енергії.