Заклади освіти допомогли придбати авто для військового

Ще один автомобіль від Олевської громади відправився на «нуль». Транспорт допомагатиме військовому з села Кишин на складній ділянці фронту.

Авто вдалось купити завдяки діткам та освітянам нашої громади. Від початку нового навчального року учні навчальних закладів активно організовують благодійні заходи та акції на підтримку Сил оборони України: відмовляються від квітів на свято задля «донатів», встановлюють скриньки, проводять ярмарки, організовують подворовий збір коштів в селі. Щиро дякуємо кожному, хто долучився до збору:

• 30 600 грн – Олевський ліцей №3;
  • 21 600 грн – Покровський ліцей;
  • 20 750 грн – Тепеницький ліцей;
  • 12 770 грн – Олевський ліцей №2;
  • 9 700 грн – Хочинський ліцей;
  • 4 058 грн – БТЛ «Радовель»;
  • 3 870 грн – Варварівський ліцей;
  • 3 530 грн – Замисловицький ліцей;
  • 3 000 грн – Копищенський ліцей;
  • 2 800 грн – Дружбівська гімназія;
  • 2 200 грн – Кам’янський ліцей;
  • 2 090 грн – Юрівська гімназія;
  • 1 300 грн – Хмелівська школа;
  • 1 000 грн – Корощинська гімназія.

Даний автомобіль в гарному стані вдалось придбати за ціною нижчою, ніж його ринкова вартість. За це ми щиро вдячні волонтерці з смт Новоозерянка Віті Кочин.

Підготувати автомобіль до фронту, а також пофарбувати його допомогли місцеві майстри, виконавши всі роботи безкоштовно, щиро дякуємо: Ігорю Данюку, Сергію Кравчуку, Андрію Білюку та Валерію Яковчуку!

Окрема вдячність директорці «Дента ЛІС» Світлані Лисицький, яка власним коштом заправила автомобіль для військового.

Спільні зусилля показали гарний результат – підтримка ще одного нашого військового! Дякуємо всім, хто продовжує організовувати благодійні заходи, допомагає військовим своєю працею та «донатами». Разом ми сильніші!