Проведення громадських слухань щодо перейменування вул. Будівельна в с. Тепениця

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення громадських слухань  щодо перейменування вулиці Будівельна в с. Тепениця

1. Найменування організатора громадських слухань:Олевська міська рада.
  2. Ініціатор громадських слухань – жителі с. Тепениця.
  3. Найменування вулиці, що пропонуються для перейменування – вул. Будівельна.
  4. Строк, місце, час проведення громадських слухань: 23 жовтня 2024 року у Будинку культури за адресою: вул. Володимира Ямчинського, 39-Г о 16.30 год.
  5. Місцезнаходження та (або) адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадські слухання: Олевська міська рада (м. Олевськ, вул. Володимирська, 2, тел. 2-11-52, електронна пошта: olevsk_miskrada@ukr.net.
  6. Прізвище та ім’я осіб, визначених відповідальними за проведення громадських слухань:

Владислав Михайленко – начальник відділу містобудування, архітектури та будівництва виконавчого апарату міської ради;

Тетяна Кизилова – головний спеціаліст відділу містобудування. архітектури та будівництва виконавчого апарату міської ради

(м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська, 4, (І поверх), електронна пошта arhitecturaolevsk_miskrada@ukr.net).

Громадські слухання здійснюватимуться у відповідності до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення «Про громадські слухання» затверджене рішенням VIIІ сесії Олевської міської ради VIII скликання від 04.06.2021 № 333, розпорядження міського голови від 07.10.2024  № 257 «Про проведення громадських слухань  по перейменуванню вулиці Будівельна в с. Тепениця».

Розпорядження міського голови №257 від 07.10.2024