Для військового з Олевська передали гуму для автомобіля

Підтримка та допомога військовим – це пріоритет для всієї Олевської громади. Кожен захід, акція, концерт чи ярмарок організовуються з однієї метою – зібрати кошти для Сил оборони України.

Цього разу нам вдалося допомогти військовому з Олевська, який перебуває на передових позиціях фронту на Запорізькому напрямку – придбали гуму для автомобіля.

Це вдалось завдяки небайдужим мешканцям громади, які приносять кошти до міської ради на потреби ЗСУ.

Дякуємо Сущанському старостинському округу за їх активність та ініціативність в підтримці військових. За один зі зборів в селах округу вдалось допомогти і військовому-односельчанину, якому придбали рацію та акумулятори  (про це ми повідомляли раніше), і гуму для автомобіля ще одного захисника.