В Олевську на стадіоні «Колос» кронували та зрізали аварійні дерева, серед них акації, клени та верби. «Вони створювали загрозу для мешканців громади, які займаються спортом або ж просто глядачам змагань на стадіоні», – впевнений керівник Олевського відділення Благодійного фонду Сергія Пашинського Андрій Іванов.
Паливно-мастильні матеріали були придбані за кошти відповідного Благодійного фонду, роботи безкоштовно виконувало ТОВ «Фалькон Пауер».
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/DSC_0883.jpg)
На фото: стан дерев до зрізання/кронування
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/DSC_0869.jpg)
На фото: стан дерев до зрізання/кронування