В ЦРД №1 “Зірочка” встановили новий спортивно-ігровий майданчик

В Олевському Центрі розвитку дитини №1 «Зірочка» з’явився новий дитячий спортивно-ігровий майданчик. Він розміщений на території дитячого садочка. Варто зазначити, що «Зірочка» – один з найбільший дитячих садочків всієї громади, в минулому навчальному році його двері відкрились для 185 дітей.

Спортивно-ігровий майданчик було придбано за сприяння депутата Житомирської обласної ради Олександра Ніколайчука.

Ігрова зона доступна для всіх груп дитячого садочка. Дітлахи із задоволенням граються, не приховуючи захвату.

Адміністрація та вихователі ЦРД №1 висловлюють щиру вдячність Олександру Ніколайчуку за ініціативність та підтримку.

У минулому році за сприяння депутата було встановлено дитячий майданчик у ЗДО №10 «Струмочок».

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.