Щороку 22 вересня, у День партизанської слави, ми вшановуємо подвиг партизанів та підпільників у період Другої світової війни, на роки якої випали найважчі та найжорстокіші випробування на долю українського народу.
Тож сьогодні, в Олевську, учасники заходу хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять партизан, що полягли у нерівній боротьбі з фашистськими загарбниками.
Самовіданна пожертва подвигів партизанів та підпільників назавжди буде для кожного з нас прикладом патріотизму, мужності, незламного духу та безмежної любові до України.
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/mini_img_8527.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/mini_img_8531.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/mini_img_8533.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/mini_img_8536.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/mini_img_8552-e1632299976473.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/mini_img_8595.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/mini_img_8608.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/mini_img_8623.jpg)