17 січня у Міському будинку культури відбувся звіт народного депутата України Володимира Арешонкова перед жителями Олевської громади. Нагадаємо, що Володимир Арешонков є депутатом по 64 мажоритарному округу (в який входить і Олевська ТГ), член депутатської групи «ДОВІРА», член Комітету Верховної Ради України з питань прароохоронної діяльності. Був присутнім на 93% засідань Верховної Ради.
На звіт народного депутата завітало керівництво громади на чолі з міським головою Сергієм Лисицьким.
У своєму виступі Володимир Арешонков розповів про прийняті закони та нові проєкти, зокрема і ті, що стосуються «чорнобильців».
За його сприяння на соціально-економічний розвиток 64 округу було спрямовано 60 млн грн., за які вдалося реалізувати 37 проєктів.
![❇️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb1/1/16/2747.png)
На завершення міський голова Сергій Лисицький, сільський голова Білокоровицької ТГ Сергій Коцур та заступниця голови Коростенської РДА Лариса Хоречко подякували Володимиру Юрійовичу за підтримку громад та плідну співпрацю.
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/271951600_305746998263697_1274013549735732878_n-1024x683.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/271988079_305746071597123_7153387755057571745_n-1024x683.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/271943208_305747291597001_1374498739628714766_n-1024x683.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/271971779_305746844930379_5527270994237231138_n-1024x683.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/271978496_305747238263673_7493008351723095735_n-1024x683.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/271980043_305747341596996_5966463738554566917_n-1024x683.jpg)