Нещодавно ми повідомляли про двох абсолютних переможниць з Олевської громади у XXIІI обласній виставці-конкурсі «Космічні фантазії». Анастасія Ковальчук та Леся Існюк представлятимуть Житомирщину на всеукраїнському рівні.
Але в цій масовій виставці-конкурсі ми також маємо гідні призові місця. Ще три юні талановиті мисткині продемонстрували свої непересічні здібності і отримали заслужені нагороди.
У номінації «Література та журналістика» друге місце посіла учениця Олевського ліцею №1, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Ліна Горпиніч.
У номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» друге місце посіла учениця Зубковицького ліцею Катерина Гергало.
У номінації «Комп’ютерна графіка» третє місце посіла учениця Олевського ліцею №3 Єлизавета Мусійчук.
Щиро вітаємо призерок з гідним представленням Олевської громади на обласному рівні та бажаємо подальших перемог на мистецькій ниві.
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/img-5839450b34bc95542ec63285bed7c060-v-752x1024.jpg)
Катерина Гергало
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/img-836b9dc751f24f10c8b51c3ffa73f51a-v-485x1024.jpg)
Мусійчук Єлизавета
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/img-ef00eeef42f0da2caab14d0f6707e1ca-v-867x1024.jpg)
Ліна Горпиніч