Пересування сільськогосподарської техніки під час комендантської години – рішення

За результатами засідання ради оборони Житомирської області було вирішено вжити заходів для надання можливості своєчасного проведення комплексу літньо-осінніх польових робіт.

Зокрема, це стосується пересування сільськогосподарської техніки без обмежень руху польовими шляхами, при потребі – дорогами загального значення та роботи на полях на території області, у тому числі під час комендантської години, на період проведення комплексу літньо-осінніх польових робіт із дотриманням світломаскувальних заходів.

Рішення прийняте у зв’язку з триваючою широкомасштабною збройною агресією російської федерації проти України, із метою створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного часу, організації безперервного циклу виробництва при проведенні комплексу літньо-осінніх польових робіт, вирощування, збору та виробництва сільськогосподарської продукції і продуктів харчування.