На засіданні Координаційної ради обговорили встановлення банерів з портретами загиблих Героїв

Відбулось перше засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Олевській міській раді, де було розглянуто 3 питання.

Голова Координаційної ради Юрій Данюк ознайомив присутніх з Положенням, складом, основними напрямками роботи, а також планом роботи на 2024 рік.

Найбільш обговорюваним питанням засідання було тимчасове встановлення в центральній частині міста Олевськ інформаційних банерів з портретами загиблих на війні Героїв.

Таке рішення виникло на запит від громадськості, з метою нагадування якою дорогою ціною нам дається кожен новий прожитий день. Банери планують встановити до того, як облаштується меморіальна Алея Героїв.

Зауважимо, що всі члени ради одноголосно підтримали таке рішення. Обговорення тривало щодо місця розташування, формату, інформаційної наповненості та фінансування.

Головний архітектор громади Володимир Пятницький розповів про вже напрацьовані ідеї та технічні аспекти встановлення банерів.

Після тривалих дискусій, члени Координаційної ради одноголосно вирішили рекомендувати:

• Олевській міській раді встановити інформаційні банери з портретами загиблих на війні Героїв до 24 серпня 2024 року;
  • Відкрити рахунок для збору коштів на встановлення банерів;
  • Закладам освіти Олевської ТГ висвітлювати інформацію про загиблих на російсько-українській війні випускників у приміщеннях шкіл (тематичні куточки, меморіальні дошки), на сайтах та у соціальних мережах.

Протокол Координаційної ради №1

Довідково.

Координаційної ради з питань утвердження української національної

та громадянської ідентичності при Олевській міській раді

Голова Координаційної ради – Данюк Юрій Михайлович, заступник міського голови з гуманітарних питань;

Заступник голови Координаційної ради – Ковальчук Віра Владиславівна, в.о.начальника відділу освіти, молоді та спорту;

Секретар – Гаврилюк Алла Анатоліївна, заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту.

Члени координаційної ради:

Вжесінська

Анна Олександрівна

начальник відділу культури та туризму Олевської міської ради;
Дем’янчук

Віталій Миколайович

начальник групи документного забезпечення ІІ відділення Коростенського РТЦК та СП

Загоровська

Вікторія Василівна

головний спеціаліст загального відділу по зв’язках з громадськістю та ЗМІ Олевської міської ради;

Ковальчук

Назар Володимирович

член Спілки підприємців Олевської міської ТГ;
Корнійчук

Іван Васильович

заступник директора Олевського ліцею №1 Олевської міської ради, виховник рою «Олевські бобри» Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Олевського ліцею №1 Олевської міської ради;

Корнійчук

Валентина Никифорівна

голова ради ВПОВУ Олевської ТГ

Мицак

Богдан Іванович

начальник  17 ДПРЧ 3ДПРЗ ГУ ДСНС України у Житомирській області
Мрочко

Михайло Михайлович

секретар правління ГО «Спілка воїнів – учасників АТО Олевської міської територіальної громади»;
Осипчук

Юлія Леонідівна

в.о.начальника відділу цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Олевської міської ради;

Сергійчук

Сергій Сергійович

начальник сектору превенції відділення поліції №2 Коростенського районного управління поліції
Казюк Олег Васильович

представник районної організації «Українська спілка ветеранів Афганістану»;
Федорчук

Любов Вікторівна

медична сестра Олевського центру первинної медичної допомоги Олевської міської ради;
Фоміна

Алла Борисівна

заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Олевський професійний ліцей»;
Чепік

Василь Якович

кореспондент громадсько-політичної газети «Зорі над Убортю»
Шапорда

Віктор Іванович

голова федерації футболу Олевської міської ТГ
Шевчук

Юрій Євгенійович

лікар-невропатолог КУ «Олевська центральна лікарня»;

Яценко

Наталія Степанівна

голова Олевської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України;
Налапко Павло Петрович спілка деревообробників Олевської ТГ;

Бичинська Олена Михайлівна директор КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Олевської міської ради;

Кондратюк Андрій Борисович директор Олевського відокремленого підрозділу громадської організації «Житомирська обласна федерація ДЖИУ-ДЖИТСУ»  громадської організації спортивних єдиноборств.