Освітній табір для дітей та підлітків “Education camp з Ko_laba” завершив роботу

Ось і завершив свою роботу Освітній табір для дітей та підлітків “Education camp з Ko_laba” на базі молодіжного простору, який діє при міському Будинку культури.
Впродовж 8 днів учасники табору знайомилися з навичками фінансової грамотності від Олени Іванченко, зустрілися із засновницею мовної школи “Leonardo” Оленою Данюк, яка розповідала про іноземні мови, підприємництво, мотивацію, можливості та про ресурси вивчення мов, воркшоп з Jolly з кібербезпеки та Педро Ігнасіо про ШІ та чат GPT, активності з місцевою вчителькою англійської Юлією Десюк, дізнавалися про історичні місця нашої громади з Анною Вжесінською, слухали лекцію «Як здати НМТ з історії України на 200 балів» від Тетяни Федорчук, воркшоп «Цікаві факти про українську мову», відвідали крутий тренінг з психологічної стійкості “Провідники змін” від Фонд Маша, за підтримки UNICEF, зустрілися з громадською організацією Доступно.UA та місцевими волонтерками Альоною Мальцевою та Світланою Хомутовською.
Також в програмі табору була арт – терапія від психолога, викладача Біртехнологічного ліцею “Радовель” Олександра Бредуна, воркшоп з робототехніки та інформатики, друк моделей на 3D принтері, інноваційні підходи до створення майбутнього, профорієнтація “Як правильно обрати професію” від центру зайнятості та багато іншого.
Діти – майбутнє нашої країни, і обов’язок дорослих в усьому світі – надавати їм усе найкраще.
Ми щиро дякуємо всім менторам і менторкам, які допомогли створити унікальний та захопливий досвід розвитку та відпочинку, який поєднує в собі навчання та діяльність з формування команди.
“Щиро вдячні GoGlobal, начальнику Житомирської ОВА Віталію Бунечку, голові Коростенської РВА Олег Рябой та голові Олевської міської ради Сергію Лисицькому за надану можливість нашому молодому поколінню.А ми рухаємоєся далі…”, зазначили організатори.
«Ко_Лаба – це проєкт, який виконується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з GoGlobal за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW і уряду Бельгії та за підтримки Малої академії наук України та Міністерства освіти та науки України».