Продовжується реалізація проєкту «Мінімальний інтегрований пакет соціальних послуг для сімей з дітьми» в Олевській громаді

КУ «Центр надання соціальних послуг» Олевської міської ради  спільно з патронажними медичними сестрами КНП «Олевський Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради   продовжують роботу з реалізації проєкту «Універсально-прогресивної моделі домашніх візитів».

Кожна родина із дітьми віком від 0 до 3 років зможе отримати/отримала медико –  соціальну допомогу на первинній ланці вдома. Протягом 3 місяців реалізації даного проєкту було відвідано 36 сімей, де виховується 74 дитини та надано інформаційні, консультативні, медичні послуги родинам.

Проєкт реалізовується за  підтримки  Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) спільно з  ГС «Українська мережа за права дитини», ГО «Неурядова організація «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» та ГО «Соціальна синергія».