Збір коштів на добудову Дитячої спортивно-юнацької школи та перекриття даху центру реабілітації дітей з інвалідністю

Шановна громадо !!! Оголошується збір коштів на добудову Дитячої спортивно-юнацької школи та перекриття даху центру реабілітації дітей з інвалідністю.
Міській раді за рахунок коштів місцевого бюджету це зробити майже неможливо, так як відповідно до «Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану», затвердженого постановою КМУ від 09.06.2021 року №590, видатки бюджету здійснюється в такій черговості:
1). На національну безпеку і оборону;
2). На виплату заробітної плати, оплату за спожиті енергоносії, медикаменти, продукти харчування, соціальні виплати та інші захищені статті;
3). Інші витрати.
Тобто оплата послуг, придбання матеріалів здійснюються в останню чергу і чекати цю чергу доводиться не один місяць. Даний порядок накладає обмеження на здійснення видатків вчасно та в повному обсязі.
Давайте подбаємо про наших дітей разом, адже вони – наше майбутнє.