#ПрозорістьТаПідзвітність: Робоча група продовжує аналізувати публічні закупівлі закладів освіти Житомирщини

Робоча група «Прозорість та підзвітність» під час засідання опрацювала закупівлі, що були оголошені у серпні закладами освіти Житомирської області, зокрема:

«Капітальний ремонт (енергоефективна термосанація) Ружинської гімназії, очікуваною вартістю 61 млн грн.

Закупівля проводиться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2024 року № 87-р «Про розподіл у 2024 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів у рамках Програми з відновлення України між місцевими бюджетами» (зі змінами).

Прийом пропозицій тривав з 17.04.2024 до 02.08.2024.

02.08.2024 електронною системою закупівель торги були автоматично відмінені, у зв’язку з неподанням жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений Замовником.

«Реконструкція Високопічського ліцею з добудовою захисних споруд подвійного призначення, з очікуваною вартістю 24,5 млн грн.

Закупівля проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2023 № 608 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктування, відновлення, будівництво, модернізацію, облаштування, ремонт об’єктів будівництва громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, інших об’єктів, що мають вплив на життєдіяльність населення.

Прийом пропозицій тривав з 07.06.2024 до 15.07.2024. Для убезпечення себе від недоброчесних контрагентів Замовником було прийнято застережні міри, а саме:

Замовник вимагає банківське гарантування тендерної пропозиції учасника в сумі 122 946 грн;

Замовник включив до проєкту договору пункт щодо забезпечення договору шляхом внесення банківської гарантії на користь Замовника в розмірі 1 % від вартості підписаного договору;

Оплата за роботи з контрагентом буде розбита на 2 частини (1- 30% аванс; 2 – 70% за результатами виконаних робіт).

Очікується , що роботи на об’єкті будуть завершені до 20 грудня 2025 року.

Єдиний учасник, який подав тендерну пропозицію – це ТОВ «НАУКОВО – ВИРОБНИЧА ФІРМА «ТЕРМОУНІВЕРСАЛ» з пропонованим кошторисним розрахунком 24,1 млн грн. У зв’язку з цим, електронний аукціон не проводився.

Оцінивши тендерну пропозицію учасника закупівлі Замовник встановив недоліки, детально описавши їх на офіційному майданчику Prozorro та визначивши строк для оновлення пакету документів. 26.07.2024 учасник завантажив оновлену тендерну пропозицію. У звʼязку з відсутністю підстав для дискваліфікації, 26.07.2024 Замовником було опубліковано повідомлення про намір укласти договір з переможцем закупівлі. Договір підписано 06 серпня 2024 р. та опубліковано на офіційному майданчику Prozorro.

«Будівництво комплексу (Високівський заклад дошкільної освіти Високівської сільської ради Житомирської області) з благоустроєм території в с. Високе», з очікуваною вартістю 47 млн грн.

Закупівля проводиться згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 15.12.2021 № 1324 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів у рамках Програми з відновлення України» (зі змінами).

Прийом пропозицій триває з 29.07.2024 до 19.08.2024. Обов’язкова умова участі – наявність у складі тендерної пропозиції банківської гарантії забезпечення договору на суму 235 тис. 226 грн.

Замовник очікує завершення робіт на об’єкті до 31 грудня 2025 року.