На позачерговому засіданні сесії розглянули одне питання

29 серпня відбулось позачергове засідання сесії міської ради, де було розглянуто одне питання – внесення змін до бюджету Олевської міської територіальної громади на 2024 рік.

Відповідно до розпорядження начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка, бюджету Олевської громади надано субвенцію. Кошти у сумі 1 млн. грн спрямували на реконструкцію будівлі Олевської дитячо-юнацької спортивної школи.

Гідні та безпечні умови перебування дітей в закладі – це, без сумніву, важливо та має бути забезпечено. Укриття, санвузли, душові, охайний спортивний зал – це базові потреби юних спортсменів. Щороку вихованці нашого ДЮСШ демонструють чудові результати: призові місця на обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Кошти субвенції, безперечно, допоможуть продовжити ремонт закладу, втім, загальний кошторис проєкту становить понад 6,8 мільйонів гривень. Тож міською радою було прийнято рішення про оголошення збору коштів на добудову Дитячої спортивно-юнацької школи.

Також на сесії обговорили співфінансування з міського бюджету на придбання шкільного автобуса у сумі 1,2 млн грн.

Відповідне рішення було прийнято одноголосно.