Заміна напису на пам’ятному знаку та інші питання виконкому

Сьогодні, 30 серпня, відбулось засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто 37 питань.

Жителям Олевської громади надали одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 71 тис. гривень. Більшість мешканців звертається по допомогу на лікування. Цього разу допомогу виділили 23 жителям громади.

Члени виконкому детально обговорили проєкт рішення про погодження схеми благоустрою по вул. Свято-Воздвиженська в місті Олевськ. Зокрема, зміну напису на пам’ятному знаку, який інформує, що Олевську 1000 років.

Згідно прийнятого рішення, буде замінено напис на пам’ятному знаку – текст буде вигравіювано державною мовою.

Серед інших також розглянули питання: затвердження звіту   про виконання фінансового плану на  І півріччя 2024 року   КНП «Олевський Центр первинної медичної допомоги», затвердження звіту по фінансовому плану  за II квартал   2024 року КНП «Олевська центральна лікарня» Олевської міської ради, затвердження Порядку міжвідомчої взаємодії з виявлення та організації надання соціальних послуг дітям та сім’ям, що належать до вразливих категорій населення, або перебувають у складних життєвих обставинах Олевської територіальної громади та інші.