Перший виїзд мобільного аптечного пункту на території Олевської громади

Повідомляємо, що з 2 вересня мобільний аптечний пункт розпочне свою роботу на території Олевської громади.

Початок діяльності МАП в Житомирські області заплановано на 13:00 год. 02.09.2024 р. в селі Соснівка, вул. Центральна, 26-Б.

В середньому мобільний аптечний пункт зупинятиметься на 1,5-2 години, де ви зможете проконсультуватись з фармацевтом та придбати потрібні медикаменти або скористатись державною програмою «Доступні Ліки».

Подальший графік виїздів буде анонсовано згодом на нашому сайті. Або ж Ви можете самостійно слідкувати за новинами МАП через телеграм канал t.me/TUT_apteka (або за пошуком по назві “Мобільна аптека ТУТ”).

Довідково. ДП «Укрвакцина» спільно з РАСТ Іnc, в рамках впровадження проєкту «Інновації для подолання епідемії ВІЛ», що фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) реалізовує проєкт «Забезпечення функціонування мобільних аптечних пунктів у віддалених громадах Чернігівської, Київської та Житомирської областей».