Автомобіль захиснику з Рудні-Бистрої від Олевської громади

За кошти, які небайдужі громадяни приносять до міської ради, було придбано та передано ще один автомобіль для нашого захисника.

Для військового з села Рудня-Бистра, який обороняє нас на тяжкому напрямку фронту поблизу Часового Яру, було передано авто Hyundai Galloper.

Збір коштів ініціював депутат міської ради відповідного округу Микола Тимощук – долучився особисто спільно з жителями округу та небайдужими громадянами, які донатили на картковий рахунок. Разом вдалось зібрати 23 300 грн. Ще 12 тисяч гривень зібрали на традиційному подворовому зборі жителі округу захисника – село Корощине.

Інші кошти – це ті, що ініціативні жителі громади приносять до міської ради для підтримки військових:

• 34 140 грн – Профспілка працівників Олевської міської ради;
  • 19 000 грн – Сущаниський округ;
  • 18 000 грн – Мельчинська Наталія;
  • 16 500 грн – старости громади;
  • 16 400 грн – День села Дружба;
  • 6 000 грн – Олевський ЦРД №2;
  • 5 440 грн – Замисловицька бібліотека;
  • 5 000 грн – небайдужі жителі села Бацеве;
  • 3 870 грн – Стовпинська гімназія;
  • 3 500 грн – Забороченський сільський клуб;
  • 3 000 грн – Хочинський БК;
  • 3 000 грн – Радовельський ЗДО;
  • 3 000 грн – випускний Лопатицького ліцею;
  • 1 900 грн – Лопатицький ліцей, літній табір;
  • 1 150 грн – Стовпинський ЗДО;
  • 700 грн – Покровський ЗДО;
  • 700 грн – Сарнівський сільський клуб.

Щиро дякуємо кожному, хто долучився до збору коштів! Разом ми сильніші!

Окрема вдячність нашим майстрам, які безкоштовно відремонтували автомобіль військовому: Івану Стрелюку, Дмитру Стрелюку, Богдану Павленку, Ярославу Іванченку, Борису Михайленку, Валерію Хомутовському. Дякуємо, що завжди підставляєте плече підтримки!

І від всієї громади дякуємо нашим Силам оборони України, які захищають нас від окупантів! Слава Україні! Героям слава!