Відбулась нарада з директорами навчальних закладів громади

Сьогодні, 4 вересня, відбулась нарада директорів закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

Присутні під час зустрічі обговорили свої досягнення, готовність до нового навчального року, який вже стартував, а також проблемні питання.

Міський голова Сергій Лисицький подякував освітянам за їх невтомну роботу, постійну підтримку Сил оборони України, а також вручив подяки колективам навчальних закладів громади.

Перший заступник міського голови Василь Ковальчук акцентував на безпекових питаннях, зокрема, він закликав не ігнорувати повітряну тривогу та перебувати в укриттях під час оголошеної небезпеки.

Дякуємо нашим працівникам освіти та бажаємо їм продуктивного нового навчального року.