В Майдані відбувся благодійний захід з нагоди Дня села

Наприкінці літа в Майдані відбувся благодійний захід з нагоди Дня села. Головна мета – зібрати кошти на Сили оборони України.

В програмі заходу була концертна програма, ярмарок та лотереї. Загалом вдалось зібрати 16 700 гривень.

«Гостей та односельчан зустрічали музичним привітанням колектив «Стежина», дітки веселились на цікавих атракціонах, дівчатка-господині пригощали всіх своїми смаколиками. Щира подяка кожному, хто долучився та підтримав нас цього дня. Підтримка – це дуже велика сила, тому разом ми сильні та не переможні. Дякуємо ЗСУ за те, що маємо можливість проживати такі моменти», – прокоментували організатори заходу.

Зібрані кошти жителі Майданського округу передали заступнику міського голови Юрію Данюку на потреби військовим.

Щиро дякуємо за внесок у підтримку наших захисників!