Дружина загиблого Героя Сергія Малиновського передала 50 тис. грн на тепловізор для захисника

Нещодавно ми оголошували терміновий збір коштів на тепловізор для нашого земляка, жителя міста Олевськ Романа Горпинича. Мужній військовий захищає Україну та кожного з нас на дуже складних ділянках фронту та має високі нагороди.

На жаль, за три тижні на картковий рахунок вдалось зібрати лише 4 тисячі гривень…

Допомогла придбати прилад дружина нашого загиблого Героя Сергія Малиновського – вона передала 50 тисяч гривень. Решта коштів – ті, що активні та ініціативні жителі громади приносять до міської ради. Також за ці кошти було придбано військовому планшет для виконання поставлених завдань.

Звіт про використані кошти:

Ми щиро вдячні дружині нашого Героя за її непересічний вчинок та допомогу захисникам! Дякуємо кожному, хто організовує благодійні заходи на підтримку захисників, «донатить» на ЗСУ.

Закликаємо всіх громадян не бути байдужими, допомагати нашим військовим – їм дуже потрібна наша підтримка! Долучайтесь до оголошених зборів!