Працівників лісу привітали з професійним святом

Щорічно в третю неділю вересня своє професійне свято відзначають працівники лісу. Напередодні міський голова Сергій Лисицький привітав працівників лісгоспів.

В Олевському лісгоспі АПК грамотами міської ради були нагороджені головний бухгалтер Оксана Існюк, інженер із застосування комп’ютерів Віталій Іскра та майстер лісу Корощинського лісництва Діма Крук.

З вітальним словом та нагородами також виступили помічник народного депутата України Тамари Грищенко, заступник начальника Коростенської РВА Лариса Хоречко та директор лісгоспу Сергій Вовк.

У філії «Олевське лісове господарство» ДП «Ліси України» міський голова Сергій Лисицький вручив грамоти міської ради начальнику гаража Віталію Шмату, провідному інженеру лісосировинних ресурсів Марині Дорош, майстру лісу Кам’янського лісництва Василю Туцькому, майстру лісу Олевського лісництва Олегу Павленку та інженеру з охорони та захисту лісу В’ячеславу Нагорному.

Слова вітань та відзнаки отримали також працівники філії «Білокоровицьке лісове господарство» ДП «Ліси України». Міський голова Сергій Лисицький вручив грамоти Олевської міської ради майстру Зубковицького лісництва Миколі Корнійчуку, машиністу крана автомобільного гаража Олегу Юхимчуку та трактористу Тепеницького лісництва Андрію Стафейчуку.

Привітав присутніх й голова Білокоровицької громади Сергій Коцур. Також відзнаки отримали працівники лісгоспу від начальника Коростенської РВА Олега Рябого.

Вітаємо всіх працівників лісових господарств з професійним святом та бажаємо невичерпної енергії і благополуччя!

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.